Avukata danışma

arena hukuk boşanma davası

Avukata danışma için bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Avukata sor hizmetimizden faydalanmak için tıklayınız.

İçinde bulunduğunuz durumların hukuki analizinin yapılması, sonuçlarının değerlendirilmesi için önem arz etmesinin yanı sıra bilgi sahibi olmadığınız bir konu hakkında bilgi sahibi olarak psikolojik olarak rahatlamanızı sağlar.

Kişi, şirket ya da kurumların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için avukata sor hizmetimizden faydalanabilir ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Avukata danışma ücretli mi?

Hukuki durumunuza bağlı olarak kısa bir bilgilendirme ile verilen avukata danışma ve bir kaç dakika gibi bir zaman ayırma şeklinde bir avukata danışma için ücret talebimiz olmayacaktır. Ancak detaylı bir bilgilendirme şeklinde bir avukata danışma hizmeti ücretli olacaktır.

Avukata danışma ücreti ne kadar?

Avukata danışma kısa bir bilgilendirme şeklinde ise ücret talebi olmayabileceği gibi detaylı bir bilgilendirme şeklinde olacaksa danışma ücreti size ayrılan zamana göre belirlenir, en az olarak 1.000 TL gibi bir danışmanlık ücreti talep edilecektir. Birlikte çalışılmaya devam edileceğine karar verilmesi halinde danışma ücreti, işiniz için belirlenecek avukatlık ücretinden mahsup edilecektir.

İçinde bulunduğunuz hukuki durumun analizi ve ileride karşınıza çıkabilecek hukuki durumların bilinmesi hem sizi hak kayıplarından kurtaracak, durumunuza göre bir hakkınızın kullanılmasını sağlayabilecek, en önemlisi de bilinmezlikten kurtararak psikolojik olarak rahatlamanıza neden olacaktır.

Avukata danışma
Avukata danışma

Avukata online danışma mümkün müdür?

Avukata danışma telefon ile, whatsapp üzerinden görüntülü olarak online şekilde internet vasıtasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Bilgilerinizin gizliliği Avukatlık Kanunu çerçevesinde korunacaktır.

Sonrasında birlikte hukuki sürecinizi yürütmemiz mümkündür. Arena Hukuk Bürosu avukatları en iyi şekilde hukuki sorumluluğu omuzlarınızdan alacaktır.

Avukata danışma neden gerekli?

Hak kayıplarına uğramamak ya da bilmediğiniz haklarınızı öğrenerek bunların kullanılabilmesi için oldukça önemlidir.

Danışma sonrası hukuki bilinmezlik büyük oranda ortadan kalkacak, hukuki sürecinizin yükü omuzlarınızdan alınacak ve psikolojik olarak rahatlamanıza sebep olacaktır.

Boşanma başlı başına çok yıpratıcı bir süreçtir. Deneyimli boşanma avukatı olmadan bu süreci yürütmeniz yıpranmanıza neden olur. Boşanma avukatına danışma hizmetimizden faydalanmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Boşanma avukatına danışma en iyi yüz yüze görüşme şeklinde olacağını belirtmek isteriz.

Boşanma avukatı danışmanlık
Boşanma avukatı danışmanlık

Ceza avukatına danışma

Ceza davaları işleyiş açısından hukuk davalarından çok farklıdır. Ceza davalarında uzman avukat ile çalışmak oldukça önemlidir. Ceza avukatına danışma hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

İş mahkemelerinde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip Avukat Mücahit Ahmet Tumbul işçilik alacaklarını almanız, tazminatlarınıza kavuşmanız için deneyimlerini sizinle paylaşacaktır. İş hukuku avukatına danışma en iyi yüz yüze görüşme şeklinde olacağını belirtmek isteriz.

Miras kişinin kanuni hakkıdır. Miras haklarınız hakkında bilgi almak ve mirasınıza en hızlı, en güvenilir şekilde kavuşmak için Arena Hukuk Bürosu avukatları deneyimleriyle yanınızda olacaktır.

Günümüzde en sık rastlanılan uyuşmazlık türlerinden biri de tüketici hukuku kapsamında ortaya çıkan sorunlardır. Hak kayıplarına uğramamak ve haklarınızı öğrenebilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Her avukatın her alanda uzman olması imkansızdır. Genel bilgi sahibi olmanın dışında usul ve işleyiş anlamında kazanılan deneyim hukuki sürecin yürütülmesinde oldukça önemlidir. Uzman avukata danışma hukuki sürecinizin en güvenilir şekilde hak kayıplarına imkan vermeden ilerlenmesi için önemlidir.

Boşanma avukatı danışma ücreti

Boşanma avukatı danışma ücreti farklılık gösterir. Kısa bilgilendirmeler için ücret istenmeyebilecekken, içinde bulunduğunuz duruma göre boşanma avukatı danışma ücreti belirlenecektir. Boşanma avukatı danışma ücreti en az 1.000 TL olarak düşünülebilir. Yine de danışma ücreti hakkında bilgi almanızı öneririz. Genellikle boşanma davanıza devam edilmesi halinde danışma ücreti boşanma avukatı ücretinden mahsup edilecektir.

Hukuki sorununuz kısa bir bilgilendirme şeklindeyse ücretsiz avukata danışma mümkün olabilir. Kanunen danışma ücretli olmak zorundadır. Hukuki sorununuz hakkında detaylı bir bilgilendirme gerekiyorsa avukata ücretsiz danışma mümkün olmayacaktır.

online canlı destek

Avukata danışma için online destek sağlanabilir. Whatsapp üzerinden görüntülü arama şeklinde online canlı destek almak için iletişime geçiniz.

İnternetten avukata sor hizmetimizle mümkündür. Avukata sor hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İnternetten boşanma avukatına danışma

Avukatlık Kanunu kapsamında avukat müvekkil gizliliği kanuni bir zorunluluktur. Avukatlarımızla iletişiminiz gizlilik ilkesi kapsamında korunur.

İLETİŞİM: 0212 706 90 30

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

One Comment

  1. Belinay Aka dedi ki:

    Aynı evdeyken boşanma davası açılır mı şimdilik gidecek yerim yok illa farklı adres ikamet mi olmalı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir