Boşanma Davalarında Uzman Avukat Nasıl Bulunur?

Türkiye’de en çok açılan davalar incelendiğinde ilk 5 içerisinde boşanma davaları yer almaktadır. Sık karşılaşılan bir dava olsa da, boşanma davalarında uzman avukat ile çalışılması gerekir. Boşanma davalarında uzman avukat çok fazla boşanma davası tecrübesi olan, ilgili emsal kararları bilen, hangi hususlar üzerinde durulması gerektiğini öngören avukatlardır.Cem_AKYAZI
Boşanma Davalarında Uzman Avukat Nasıl Bulunur?

Türkiye’de en çok açılan davalar incelendiğinde ilk 5 içerisinde boşanma davaları yer almaktadır. Sık karşılaşılan bir dava olsa da, boşanma davalarında uzman avukat ile çalışılması gerekir. Boşanma davalarında uzman avukat çok fazla boşanma davası tecrübesi olan, ilgili emsal kararları bilen, hangi hususlar üzerinde durulması gerektiğini öngören avukatlardır.

Boşanma davalarında uzman avukat nasıl bulunur?

Avukatların reklam yasağı nedeniyle hangi avukatın boşanma davalarında uzman olduğunu belirlemek oldukça zordur. İlk aşamada çevrenizden boşanma davalarına bakan avukatlar duyduysanız tavsiyeleri dikkate almanız gerekir. İnternet ortamında yaptığınız aramalar da avukatınızın çalışma alanına ilişkin bilgi verebilir.

Boşanma davalarında uzman avukat nasıl çalışır?

Boşanma davalarında uzman avukat boşanma davasında hangi konuların önemli olduğunu bildiği için, sizin için çok önemli olmayan, ancak boşanma davasında önemli olan hususları tespit etmeye çalışır. Evliliğinizde karşılaştığınız sorunların boşanma davası için önemli olanlarını tespit eder.

Boşanma davalarında uzman avukat ispata önem verir

Boşanma davalarında ispat çok önemlidir. Aile içerisinde yaşanan olayların ise ispatı oldukça zordur. İspat edilmeyen, delili olmayan iddialar mahkemelerce karara esas alınmayacaktır. Hangi olayların hangi ispat araçları ile mahkemelerce kabul edileceğini boşanma avukatı tecrübeleri ve mevzuat araştırmaları neticesinde çok iyi bilir. Tüm diğer davalarda olduğu gibi iddiaların ispatı boşanma davalarında uzman olmayı gerektirir.

Boşanma davalarında uzman avukat ücreti

Bilindiği üzere avukatlar kendi ücretlerini belirleyebilmektedir. Boşanma davalarında uzman avukata verilecek ücret değişkenlik gösterir. Yine de gerekirse ödeme kolaylığı talep edilerek ücreti fazla olsa da güvendiğiniz boşanma avukatı ile davanıza devam etmeniz önemlidir.

Boşanma davalarında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Boşanma avukatı, boşanma davası uzman avukat nasıl bulunur? Sorularınızın cevabını bulduğunuzu umarız. Boşanmada uzman avukat ve boşanma davaları hakkında bilgi sahibi olabilmek için yukarıda yer alan yazılarımızı okumanızı öneririz. Aşağıda yer alan Youtube kanalımızdaki videolarımızı da izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/@arenahukuk

4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu’na ulaşmak için tıklayınız.

Boşanma Avukatı – Küçükçekmece Boşanma Avukatı

Boşanma Davalarında Uzman Avukat Nasıl Bulunur?
Boşanma Davalarında Uzman Avukat Nasıl Bulunur?

Boşanma davalarında deneyimli avukat ekibimiz yanınızda olacaktır.

Avukat Selda TOPRAK boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı uzman arabulucudur. Tarafların duygusal durumlarından uzaklaşarak menfaatlerine odaklanmalarını sağlama aşamasında yanınızda olacaktır.

Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Boşanma avukat ücreti için bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için:  0212 706 90 30

Boşanma davasıyla ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir