Halkalı Boşanma Avukatı

halkalı boşanma avukatı

Halkalı boşanma avukatı olarak Türkiye’nin her yerinde her bölgesinde avukatlık mesleğini icra etmekteyiz. Hukuk büromuz Küçükçekmece Halkalı ’da yer almaktadır.

Boşanma davalarında görevli mahkeme aile mahkemesidir. Aile Hukuku içerisinde yer almaktadır. Boşanma davaları kendi içerisinde ikiye ayrılır: Anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davalarıdır.

Boşanma davalarında etkili olan Boşanma avukatıdır, müvekkillere haklarını bildirmek dışında tecrübesiyle dava sürecine olumlu katkılarda bulunur. Tecrübeli ve bu işleri yoğunlukla yapıyor olması konuya hâkim olduğunu gösterir. Bu durumu iyi analiz ederek sizleri duygusal durumlardan uzaklaştırarak davaya olumlu yönde katkı sağlamaktadırlar.

Evlenmek hayatımızda nasıl normal bir olaysa boşanmakta hayatımızın içerisinde yer alan gerçek ve normal bir olaydır. Boşanma davalarında tecrübenin çok önemli olduğu ve tarafların dışında da çocuklarında menfaatlerini korumanın en önemli olduğunu tekrardan belirtmekteyiz.

Boşanma avukatının tecrübeli olması sizleri geri dönüş imkânı olmayan konulardan veya anlaşmalardan koruyarak haklarınızı savunur.

Çekişmeli boşanma avukatı, eşlerin birbirleriyle anlaşamaması, zina nedeniyle boşanma, evlilik birliğinin temelinde sarsılması ve aldatma gibi sebeplerden dolayı çekişmeli boşanma davası açan avukatlardır. Müvekkillerin taleplerini dinleyerek haklarını savunmak için bu durumu en şekilde analiz edip mahkemeye sunarak çekişmeli boşanma davasının kazanılmasını sağlar.

Anlaşmalı boşanma avukatı, öncelikle eşlerin en az 1 yıl evli olup olmadıklarını tespit ederek anlaşmalı boşanma davasını bir protokol üzerinden açar. Eşler tüm boşanma maddelerde anlaştığı protokol ile mahkemeye çıkarak en kısa sürede boşanmaları gerçekleşir. Anlaşma boşanma süresi yaklaşık olarak 7-10 gün içerisinde sonlanmaktadır.

Halkalı boşanma avukatı.
Halkalı Boşanma Avukatı.

Boşanma avukatı ücreti yazımızı okuyarak ücret konusunda bilgi alabilirsiniz.

“Boşanma vekaletnamesi nasıl verilir” sorusu bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Diğer vekaletnamelerden farklıdır bu sorunun cevabını ise aşağıdaki yazımızdadır.

İstanbul Küçükçekmece’de  bulunan ofisimize boşanma avukatınız olarak dilediğiniz zaman yüz yüze veya telefonda görüşme sağlayarak sorunlarınıza çözüm üretebiliriz. Boşanma davalarında deneyimli avukat ekibimiz yanınızda olacaktır.

Avukat Dilan Nur KANDIRAN boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı uzman arabulucudur. Tarafların duygusal durumlarından uzaklaşarak menfaatlerine odaklanmalarını sağlama aşamasında yanınızda olacaktır. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Boşanma avukat ücreti için bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için:  0212 706 90 30

Boşanma davasıyla ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir