2023 Boşanma Avukatı Ücreti

2023 boşanma avukatı ücreti İstanbul Barosu 2023 en az boşanma avukatı ücretleri açıklandı. Anlaşmalı boşanma avukat ücreti 27.000 TL, Çekişmeli boşanma avukat ücreti 40.000 TL’den az olmamak üzere dava değerinin %15’i şeklinde yeni tarifede yer aldı.

İstanbul Barosu 2023 ücret çizelgesi için tıklayınız.

2023 boşanma avukatı ücreti
2023 boşanma avukatı ücreti

Boşanma avukatı kadromuz

Arena Hukuk Bürosu olarak en çok çalıştığımız alan boşanma davalarıdır. Boşanma davalarında Av. Cem AKYAZI aynı zamanda Adalet Bakanlığı resmi sicile bağlı arabulucudur. Çekişmeli boşanmalarda her iki eşin menfaatine odaklanmasını sağlama, gerçeklik testi yaparak yıpratıcı dava sürecini ve davanın olası sonuçlarını düşündürme, çekişmeli boşanmanın anlaşmaya dönüşmesi için bütün şartları değerlendirilmesi aşamasında yanınızda olacaktır. Av Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yılı aşkın hukuk mahkemeleri tecrübesiyle boşanma sürecinin hukuki usullere en uygun şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Av Dilan Nur KANDIRAN boşanma davalarındaki tespitleri ile mahkemelerin önem verdiği konuların belirlenmesinde yanınızda olacaktır.

Çekişmeli boşanma davalarında çalışma şeklimiz

İlk dava dilekçesinin en iyi şekilde oluşturulmasından, en son malın eşler arasında paylaştırılması ve devamında nafakanın uygun şekilde belirlenmesine kadar olan süreç bizim için mesleki bir keyiftir. Boşanma davasının tüm aşamalarında her zaman yanınızda olmayı amaçlarız. Boşanma davalarında müvekkillerimizin psikolojik olarak kanuni yükünü omuzlarından almayı görev ediniriz.

Anlaşmalı boşanmada en hızlı sonuç

Anlaşmalı boşanma davalarında bir hafta on gün gibi bir sürede bütün aşamaları tamamlayarak boşanmanızın hukuki sonuçlarına kavuşmanızı sağlayabilmekteyiz. En sık çalıştığımız alan boşanma davaları olması sebebiyle aile mahkemeleri ile sürekli temas halindeyiz. Bunun yanında tüm aşamaları zaman kaybetmeye fırsat vermeden takip ederek en hızlı şekilde anlaşmalı boşanmaları sonuçlandırmaya çalışmaktayız.

İLETİŞİM 0212 706 90 30

Avukat Dilan Nur KANDIRAN boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI aynı zamanda Adalet Bakanlığı’na bağlı arabulucudur, boşanma davalarınızda tecrübeleriyle yanınızda olacaktır.
Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Boşanma avukat ücreti için bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için: 0212 706 90 30

Diğer yazılarımız:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir