İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul boşanma avukatı arayışlarınızda bize ulaşmanızın nedeni en çok boşanma davaları üzerine çalışmamızdır.

Arena Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak İstanbul genelinde boşanma davalarında son dönemde en çok tavsiye edilen boşanma avukatı olarak öne çıkmaktayız.

Müvekkillerimizden gelen olumlu yorumlar boşanma avukatı olarak motivasyonumuzu arttırıyor.

İstanbul Boşanma Avukatı Ücreti

Boşanma davaları avukatlık ücreti kanuni olarak en az 9.200 TL + KDV olarak düzenlenmiştir. İstanbul barosu 2023 yılı için en az ücret çizelgesinde anlaşmalı boşanma avukatı ücretleri 26.000 TL ve çekişmeli boşanma avukatı ücretleri 40.000 TL ‘den az olmamak üzere dava değerinin %15’i olarak düzenlenmiştir.

Boşanma avukatı ücreti avukatınız ile aranızda belirleyeceğiniz bir ücret olacaktır.

Aşağıdaki yazımızı okumanızı öneririz.

İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul genelinde bütün adliyelerde boşanma davalarına bakmaktayız. Ağırlıklı olarak Avrupa yakası boşanma avukatı olarak çalışmaktayız.

Boşanma Davalarında Tecrübeli Avukatlar

Arena Hukuk Bürosu boşanma davalarındaki tecrübelerini paylaşır. Boşanma davalarında Av. Cem AKYAZI aynı zamanda Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak arabuluculuk yapmaktadır. Çekişmeli boşanmaların her iki eşin menfaatine olacak şekilde anlaşmalı boşanma davalarına çevrilmesinde tüm olasılıkları değerlendirmenizi sağlayacaktır. Av Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yılı aşkın hukuk mahkemeleri tecrübesiyle boşanma davalarında usule en uygun şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Av Dilan Nur KANDIRAN boşanma davalarındaki tespitleri ile mahkemelerin dikkate aldığı konuların tespit edilmesinde yanınızda olacaktır.

Boşanma Avukatı Olarak 73 Olumlu Yorum

Boşanma avukatı olarak 73 tam olumlu yorum almamızın nedeni boşanma davalarındaki tecrübemiz ve dava sürecini iyi takip etmemiz nedeniyledir.

Boşanma Avukatı Olarak Nafaka Davalarında Yanınızdayız

Nafaka avukatı olarak nafaka davalarında da hızlı sonuçlar elde etmekteyiz. Bilindiği üzere nafaka davaları bilhassa çekişmeli boşanma davalarından sonra büyük öneme sahiptir.

İstanbul En Hızlı Boşanma Avukatı

Boşanma davaları üzerine yoğun şekilde çalışmamız nedeniyle dava aşamalarını en hızlı şekilde takip etmekte, süreçte aksama ve zaman kayıplarının yaşanmamasına çalışmaktayız. Ayrıca aile mahkemeleri ile sürekli çalışmamız nedeniyle kurduğumuz iyi ilişkilerimizin de bu süreçte önemi büyüktür.

Boşanma Avukatı
Boşanma Avukatı

İstanbul Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma avukatı olarak çalıştığımız davalarda en hızlı sonuçları elde etmeyi amaçlarız. Bir hafta on gün gibi süreçlerde anlaşmalı boşanmanın bütün aşamalarını tamamlayabilmekteyiz.

İstanbul Çekişmeli Boşanma Avukatı

Çekişmeli boşanma avukatı olarak çalıştığımız davalarda ilk dava dilekçesinin yazımı aşamasından son eşyanın paylaşılmasına ve nafakanın hakkaniyete uygun olarak belirlenmesine kadar takip etmekteyiz. Durumunuzu kanun karşısında en berrak şekilde, kanunların değer verdiği hususları ön plana çıkararak aktarmaya çalışmaktayız. Her çekişmeli boşanma dava dosyamız büromuzdaki bütün avukatlar tarafından titizlikle incelenir, gözden kaçan hususların olmaması için avukatlarımız görüşlerini paylaşır.

İLETİŞİM: 0212 706 90 30

Aşağıda yer alan yazılarımızı okumanızı öneririz.

Avukat Dilan Nur KANDIRAN boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI aynı zamanda Adalet Bakanlığı’na bağlı arabulucudur, boşanma davalarınızda tecrübeleriyle yanınızda olacaktır.
Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Boşanma avukat ücreti için bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için: 0212 706 90 30

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir