İş Hukuku Uzmanı

iş hukuku uzmanı

İnternetten yapılan aramalarda iş hukuku uzmanı avukat aranmaktadır. İş hukuku uzmanı olarak en üst sıralarda yer almamız ve en iyi yorumlara sahip olmamızın temel nedeni 10 yılı aşkın iş mahkemesi tecrübesi olan Avukat Mücahit Ahmet Tumbul’un hukuk büromuza olan katkıları gösterilebilir.

İş hukuku uzmanlarımızdan avukatımız Mücahit Ahmet Tumbul iş mahkemelerindeki davalarınızda deneyimleri ile yanınızda olacaktır. Avukat Mücahit Ahmet Tumbul aynı zamanda bilirkişiler siciline kayıtlı olarak bilirkişilik yapmaktadır.

Avukat Cem Akyazı Adalet Bakanlığı Uzman Arabulucular siciline kayıtlıdır. İş Hukuku uzmanı arabuluculuk faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avukat Selda Toprak iş hukuku kaynaklı uyuşmazlıkların çözümü aşamasında yanınızda olacaktır.

Bilindiği üzere iş mahkemelerinde ağırlıklı olarak işçi hakları daha sıkı korunmaktadır. Gerçekten de işverenin oldukça güçlü olan pozisyonuna göre işçi hakları korunması gereken haklardır. Gerek işçi tarafında gerek danışmanlık verdiğimiz işverenlerin tarafında iş hukuku tecrübelerimizle temsil ettiğimiz tarafın haklarını en iyi şekilde savunmayı amaçlarız. İş hukuku davalarında etkili bir temsil için bize ulaşın.

Bilindiği üzere Bakırköy İş Mahkemeleri’nin yargı çevresi oldukça geniştir. İstanbul iş hukuku uzmanı, Bakırköy İş Hukuku uzmanları aramalarında oldukça iyi geri bildirimler almamızın nedeni başlıca çalışma alanımızın iş hukuku ve aile hukuku üzerine yoğunlaşmış olması gelmektedir. Ayrıca bu alanda aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde dava sayımız oldukça hızlı artmaktadır.

İş Hukuku
İş Hukuku

Arabuluculuk ile başlayan, iş mahkemesi ve bölge adliye mahkemesi ile devam eden yargılama sürecinde haklarınızın en iyi şekilde korunması için iletişime geçin.

Bilgilendirme videolarımız için tıklayınız.

Bakırköy Adliyesi İletişim için tıklayınız.

Bilgi için: 0212 706 90 30

Bizlere Danışmak İçin Tıklayınız.

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir