kaza tazminat için aradılar, arayanlara güvenilir mi?

araç değer kaybı arena hukuk

Kaza tazminatı için aranan vatandaşların aklına ilk gelen soru “arayanlara güvenilir mi?” şeklinde oluyor. Kaza tazminat için aradılar güvenilir mi?

Bilgilerinizi hukuka aykırı elde eden kişilere güvenmeyin!

Kaza yapan vatandaşların telefon ve kaza bilgilerine ulaşılması ceza hukuku kapsamında kişisel verilerin gizliliğinin ihlali suçunu oluşturur ve cezası 2 yıldan 4 yıla hapis cezasıdır.

Hapis cezasını dahi önemsemeyenlere alacağınızı emanet etmeyin!

Bilgilerinizi hukuka aykırı ele geçiren bu kişiler, 2 yıldan 4 yıla hapis cezasını göze alarak bilgilerinize ulaşmaktadır. Hapis cezalarını önemsemeyen kişilere alacaklarınızı teslim etmek mantığa aykırıdır.

Kaza tazminatınızı kendiniz alabilirsiniz

Alacağınız Kaza tazminatı ilgilisi tarafından talep edilebilir. Kaza yaptığınız karşı tarafın trafik sigortasına başvurarak tazminatınızı talep edebilirsiniz. “Araç değer kaybımı nasıl alırım?” şeklinde aratırsanız birçok siteden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. hasar danışmanıyım ya da tazminat uzmanıyım şeklinde size kendilerini tanıtan kişilere güvenmeyin. Şikayetvar gibi siteleri incelediğinizde bu konuda yüzlerce şikayet göreceksiniz. Eksik dahi olsa tazminat başvurularınızı kendiniz yapın.

Kaza tazminatı avukatlık ücreti

Kaza tazminatınızı avukatlarımız ile alabilirsiniz. Bunun için avukatlık ücretimiz adınıza tahsil edeceğimiz tazminatın miktarına göre değişir. Tazminatınızı sizin adınıza aldıktan sonra %25 oranında avukatlık ücreti talebimiz olacaktır. Avukat ile tazminat başvurusu yapmanız halinde yüksek olasılıkla tazminatınız daha yüksek olarak tahsil edilir. Dolayısıyla aslında maddi anlamda kaybınız olmayacaktır. Kaza tazminat için aradılar güvenilir mi? Bu konuda sadece avukatlara güvenmenizi öneririz.

Kaza tazminatı alacaklarınız için önce sigorta şirketine, sonrasında Sigorta Tahkim Komisyonu’na sizin adınıza başvurularınızı yapıp takip ederiz. Hakem heyetinden gelen raporlara itirazlarınızı yaparız. Böylelikle alacağınız tazminatın miktarının artmasını sağlarız. Başka bir deyişle avukata ödeyeceğiniz miktarı, avukatlar iş takibinizi profesyonelce yaparak zaten hak ederler. Araç değer kaybı ya da hasar tazminatınızın alınması için avukatla çalışmanızı öneririz.

araç değer kaybı arena hukuk
araç değer kaybı arena hukuk

Arayanlara güvenilir mi?

Tazminatınızı almak için sizi arayanlara itibar etmeyin. Hak ve alacaklarınız için avukatlara itibar edebilirsiniz. Müvekkilleri adına yaptıkları tazminatların müvekkillere iade edilmemesi neticesinde avukatlar meslekten men edilme ve ağır ceza mahkemelerinde yargılanma gibi müeyyidelerle karşılaşırlar.

Kaza tazminat için aradılar güvenilir mi? Alacaklarınızın tahsili konusunda sadece avukatlara güvenebilirsiniz. Bir avukatın en son isteyeceği şey böyle bir durumda şikayete uğramaktır.

Hasar danışmanı ya da tazminat uzmanı olduklarını iddia ederek sizi arayanlara güvenmeyin! Şikayetvar gibi siteleri incelediğinizde bu konuda yüzlerce şikayet göreceksiniz.

SİGORTA TAHKİM KOMİSYONU

KİRACIMI NASIL ÇIKARTIRIM?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir