Selimpaşa silivri lawyer

Selimpaşa silivri lawyer

Silivri selimpaşa lawyer, hakkında tüm detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilecekseniz.

Sınır Dışı Edilecekler İçin Avukat

Son dönemlerde Türkiye’de göçmen sorunu gözlemleniyor. Çok fazla yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’ye gelmesi nedeniyle hükümet politikaları da değişim gösterdi. Yabancı uyrukluların adli makamlarla en ufak bir ilişkisi olması halinde sınır dışı kararı verilmektedir.
Sınır dışı etme sebebi olarak kamu düzenine tehlike oluşturması gösterilir. Birçok durumda çok adaletsiz durumlar ortaya çıkıyor.
Bu şekilde sınır dışı edilmek üzere sınır dışı merkezlerinde tutulan kişilerin haklarının savunulması, sınır dışı etme merkezinden çıkarılmaları için hukuki işlemlerin yapılması gerekir.

Sınır Dışı Etme Merkezi Avukat


Sınır dışı etme merkezleri için avukat desteği alınması önemlidir. Sınır dışı etme merkezlerinde aylarca kalınması söz konusu olmaktadır. Kişilerin sınır dışı etme merkezlerinde haklarını kendi kendilerine savunmaları söz konusu değildir.

Sınır Dışı Etme Merkezleri Nerede


Sınır dışı etme merkezleri nerede olduğuyla ilgili yazımızı daha önceden sizler için yazmıştık. Türkiye’deki sınır dışı etme merkezlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

Sınır Dışı Etme Kararına İtiraz


Sınır dışı edilmek üzere bu merkezlerde tutulan kişilerin kendileri hakkında verilen karara itiraz etmeleri gerekmektedir. Bu itirazlar mahkemelerde yapıldığı için sınır dışı etme merkezinde olan kişiler kendilerinin bu itirazları yapabilmeleri imkansızdır. Kararlara itiraz edebilmek için mutlaka bir avukattan destek alınması gerekir.

Yoksulluk Nafakası Nedir
Selimpaşa silivri lawyer

Sınır Dışı Merkezinde Çıkma


Sınır dışı etme merkezlerinden çıkabilmek için uçak bileti almanız ya da hakkınızda verilen karara itiraz etmeniz gerekir. Her iki durumda da bir avukat ile çalışmak önemlidir. Uçak bileti alıp Türkiye’den çıkmanız halinde karıştığınız olayla ilgili olarak hakkınızda ceza davası açılabilir. Ceza davası sürecinin siz Türkiye’yi terk ettikten sonra takip edilmesi gerekir.

Selimpaşa silivri lawyer – Avukat Ücreti


Sınır dışı etme işlemleriniz ile ilgilenecek avukatlar Türkiye’de 1000 USD ile 3000 USD arası ücret talep etmektedirler. Bu işlemler için sabit bir ücret yoktur. Çalışacağınız avukatlar ücretlerini kendileri belirler. Ayrıca içinde bulunduğunuz olayla ilgili olarak yapılması gereken hukuki işlemlere göre ücret belirlenebilmektedir.

İşveren Patron Maaş Vermezse Haklarım Nelerdir
Selimpaşa silivri lawyer – Avukat Ücreti

Avukata Nasıl Güvenebilirim?


Çalışacağınız avukatın Türkiye Barolar Birliği lisansını, İstanbul Barosu lisansını kontrol ediniz. Nadiren yaşanan olaylar ve çalışılan avukatın kişisel karakteri şansınıza bağlı olarak değişecektir. Çalışacağınız avukatın kimliğini isteyebileceğiniz gibi kendisi ile bir görüntülü konuşma talep etmeniz, avukatınız hakkında fikir edinmenize yardımcı olacaktır.


Contact us from +90 532 263 86 59 (Call or whatsapp)

Phone : +90 532 263 86 59

Diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir