İnternet Siteleri Jigolo Sitesi Abonelik İptali İçin Para İstenmesi

İnternet Siteleri Jigolo Sitesi Abonelik İptali İçin Para İstenmesi

İnternet Siteleri Jigolo Sitesi Abonelik İptali İçin Para İstenmesi, son dönemde bize gelen aramalarda internet sitelerine üyeliğin iptal edilmesi için para istenmesi konusu oldukça fazla sorulmaya başlandı. Bir dolandırıcılıkla karşı karşıya olup olmadığınızın anlaşılabilmesi için mutlaka bir hukuki durumunuzun değerlendirilmesi gerekir. Danışmanlık ücretlerimiz için bilgi alınız: 0532 263 86 59

Vatandaşlara bu yönde gelen taleplerin üzerinden bir süre geçmesinin ardından tekrar daha yüksek tutarlı taleplerde bulunulabiliyor.

Jigolo sitesi üyelik iptali için para isteyebilir mi?

Bazı Jigolo internet sitelerine üye olan vatandaş, sonrasında üyeliklerinin iptali için kendilerinden para istenmesi ile karşı karşıya kalıyor. Jigolo sitesi üyelik iptali için para istenmesinin hukuki bir dayanağı var mıdır? Şeklindeki bir soruya net cevap verilebilmesi için aradaki hukuki ilişkinin değerlendirilmesi gerekmekte, size iletilen evrakların incelenmesi gerekir.

Jigolo Sitesi Üyelik İptali

Üyelik iptali için ilginç mesajlar gönderen internet siteleri cezai işlem uygulanacağından bahisle vatandaştan para talep ediyor. Bu taleplerin hukuki bir dayanağı olup olmadığının hukuki açıdan nitelendirilmesi gerekmektedir. Bir süre sonra tekrar talepte bulunuluyor.

Jigolo Sitesi Ceza Hukuku Kapsamında mı?

Jigolo sitesinden asliye cezadan dosya masrafı için bir miktar belirtilerek talep edilen ücretin yasal bir dayanağı olup omadığının tespit edilebilmesi için durumunuzun hukuki açıdan değerlendirilmesi gerekmektedir. Size gönderilen evrakların incelenmesi ve değerlendirilmesi gerekir.

Jigolo Sitesi Mesaj Geldi

Gelen mesaj ya da aramalarla tehdit edilen vatandaş haklı olarak tedirgin oluyor. Çoğunlukla yakınlarının da durumdan haberdar olacağından endişelenen vatandaşlar durumu değerlendirmeden talep edilen parayı gönderiyor ancak sonra tekrar aranarak daha yüksek tutarlar istenebiliyor.

İnternet Siteleri Abonelik İptali İçin Para İstenmesi
İnternet Siteleri Abonelik İptali İçin Para İstenmesi

Jigolo Sitesi İptal

Üyeliklerinin iptal edilmesini isteyen vatandaşlar aranarak ücret isteniyor. Bu şekilde mesaj alan vatandaşlar bir dolandırıcılıkla karşı karşıya olup olmadığını merak ediyor. Bu sorunun cevabının kesin olarak verilebilmei için mutlaka durumun bir hukukçu tarafından incelenmesi gerekmektedir. Hukuki danışma ya da hukuki görüş almak için telefonda danışmanlık ücretimiz vardır.

Jigolo Sitesi Üyeliğinin Duyulmaması İçin Vatandaş Tedirgin Oluyor

Bu tarz sitelere üyeliklerinin çevreleri tarafından duyulmamasını isteyen vatandaş tedirgin olarak istenilen ücretleri sorgusuzca gönderebiliyor. Talep edilen tutarın dolandrıcılığa ilişkin olup olmadığının anlaşılabilmesi için mutlaka bir hukukçu tarafından incelenmesi gerekmektedir. Hukuki danışma ya da hukuki görüş almak için ücret talep etmekteyiz.

Jigolo Sitesi Üyelik İptali Hukuki Danışmanlık

Bilindiği üzere avukata danışma kanun kapsamında ücretlidir. Avukatlar bilgileri ve zamanları ile geçimini sağlamaktadırlar. Avukata danışma ücreti için bilgi alınız. Bu konuda birçok hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu konuda bilgi almak için kesinlikle danışmanlık ücreti alınmaktadır. Bilgi ya da görüş almak için telefonda danışma ücreti almaktayız.

İnternet Siteleri Abonelik İptali İçin Para İstenmesi
İnternet Siteleri Jigolo Sitesi Abonelik İptali İçin Para İstenmesi

Arena Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu

Bilgi için:  Av. Cem AKYAZI – 0532 263 86 59

0212 706 90 30

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Diğer yazılarımız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir