Araç değer kaybı için aradılar ne yapmalıyım?

araç değer kaybı arena hukuk

Araç değer kaybı için aranan vatandaşlar dolandırıcılıkla karşı karşıya olabilirler. Telefon numaranızı dahi kanuna aykırı olarak ele geçiren kişilere nasıl güvenebilirsiniz? Kaza tazminatı alacağınızı tahsil edeceğini belirten bu kişilere itibar etmeyin.

Araç değer kaybı için yapılan aramalarda, kaza tazminatı alacağının tahsil edileceğini ifade eden kişiler hakkında çok fazla şikayet almaktayız. Gerçekten de şikayetvar gibi sitelerden de araştırıldığında vatandaşların bu hususta mağdur oldukları anlaşılmaktadır.

Araç değer kaybınızı kendiniz alabilirsiniz

Araç değer kaybı tazminatınızı kendiniz, belgelerinizi hazırlayarak, karşı taraf trafik sigorta şirketine başvuruda bulunarak tahsil edebilirsiniz. Ancak sigorta şirketleri bu tazminatları eksik ödeyebilmektedir. Eğer tazminatınızda bir eksiklik varsa, Sigorta Tahkim’e başvurarak kalan farkı talep edebilirsiniz. Kaza tazminatınızı hak kaybına uğramadan almak için bir uzmandan destek almanız maddi ve manevi olarak yararınızadır.

Araç değer kaybını mutlaka güvendiğiniz bir avukat aracılığıyla alın

Gerek ilk aşama olan sigorta şirketine başvuru esnasında, gerekse Sigorta Tahkim’e başvurunuz esnasında bir avukat aracılığıyla ilerlemeniz çok daha doğru olacaktır. Usul hataları ya da zamanaşımı gibi problemlerle karşı karşıya kalmazsınız.

Araç değer kaybı avukat ücreti

Araç değer kaybı tazminatınız üzerinden %10 ile %30 arasında değişen tutarlarda avukatlık ücreti alınmaktadır. Genellikle bu tazminat için avukatlar sizden peşin ücret talep etmeyecek, tahsil edilen alacağınız üzerinden ücretlerini alacaklardır. Ayrıca Sigorta Tahkim’e başvurularınızı da avukatınız yapacaktır. Kaza tazminatı alacaklarınızın avukat yardımıyla alınması tutar olarak da avantajlıdır çünkü daha fazla kaza tazminatı alacağına kavuşursunuz.

Unutulmaması gerekir ki avukatlar yaptıkları hatalar nedeniyle ağır cezalar almaktadırlar ve bilinçleri yüksektir.

Araç değer kaybı avukatı

Birçok araç değer kaybı dosyamızı başarıyla tamamlamamızdan dolayı, internet üzerinden olumlu yorumlar almaktayız. Araç değer kaybınızın tahsili için bize ulaşabilirsiniz.

Kaza tazminatI güvenilir avukat

Kaza tazminatlarında güvenilir avukatla çalışmak çok önemlidir. Hukuk büromuzda çalışma arkadaşlarımızdan hukuki destek almak için arayabilirsiniz.

Av Cem Akyazı – 0532 263 86 59

SİGORTA TAHKİM İNTERNET SİTESİ

KİRACIMI NASIL ÇIKARTIRIM?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir