Boşanma Avukatı Ücretleri 2023

Boşanma Avukatı Ücretleri 2023

Bilindiği üzere boşanma, anlaşmalı boşanma ya da çekişmeli boşanma olarak gerçekleşmektedir. Boşanma avukatı ücretleri 2023, anlaşmalı boşanma davalarında İstanbul Barosu ücret tarifesine göre 27.000 TL ücret belirlenmiştir. Boşanma avukatınız ile görüşerek bu ücretten indirim talep edebilirsiniz. Çekişmeli boşanma davalarında ise İstanbul Barosu ücret tarifesine göre belirlenen miktar 40.000 TL’dir. Maddi ve manevi tazminatın ise avukatlık ücreti 40 bin TL’den az olmamak üzere dava değerinin %15’i olarak belirlenmiştir.

Boşanma avukatınızın durumunuza göre ücret belirlemesi gerekmektedir. Uygulamada çok emek sarf edilmeyecek boşanmalar için belirtilen fiyatlardan indirim yapılabileceği gibi, çok uğraş gerektiren durumlarda daha yüksek bir ücret talep edilebilmektedir.

TEK CELSEDE BOŞANMA (ANLAŞMALI BOŞANMA

BOŞANMA DAVASI AÇMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

KÜFÜR BOŞANMA SEBEBİ MİDİR?

ÖZEL BOŞANMA SEBEPLERİ YARGITAY KARARLARI

BOŞANMADA HANGİ MALLAR PAYLAŞILMAZ?

ANLAŞMALI BOŞANMADA NAFAKA

BOŞANMA DAVASI MANEVİ TAZMİNAT

ÇEKİŞMELİ BOŞANMA DAVASI

BOŞANMA DAVASI AÇMAK

BOŞANMA SEBEPLERİ

BOŞANMADA PSİKOLOJİK ŞİDDET DUYGUSAL ŞİDDET

İstanbul Boşanma Avukatı – Küçükçekmece Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı ücretleri 2023, anlaşmalı boşanma davalarında İstanbul Barosu ücret tarifesine göre 27.000 TL ücret belirlenmiştir.
Boşanma avukatı ücretleri 2023, anlaşmalı boşanma davalarında İstanbul Barosu ücret tarifesine göre 27.000 TL ücret belirlenmiştir.

Boşanma davalarında deneyimli avukat ekibimiz yanınızda olacaktır.

Avukat Selda Toprak boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı uzman arabulucudur. Tarafların duygusal durumlarından uzaklaşarak menfaatlerine odaklanmalarını sağlama aşamasında yanınızda olacaktır.

Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Boşanma avukat ücreti için bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için:  0212 706 90 30

Boşanma davasıyla ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir