Bağcılar Boşanma Avukatı 

Bağcılar boşanma avukatı

Bağcılar boşanma avukatı  kadromuz anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarında boşanma avukatı olarak uzman bir kadroyla hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmet vermektedir.

Türk Medeni Kanunu’nda boşanma davaları Aile Hukuku içerisinde yer almaktadır.

Boşanma davaları bildiğimiz gibi Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çekişmeli boşanma davaları kendi içinde ayrılmaktadır. Bunlar;

Boşanma davalarında kritik noktalardan birisi Boşanma Avukatıdır. Sizlerin haklarınızı ve boşanma davalarınızda sizleri tecrübesiyle yönlendirebilecek bir Boşanma Avukatı seçmelisiniz.

Evlilikler hayattın akışında nasıl normal ise boşanmalarda normal bir süreçtir. Uzun süre evli olmanız veya çocuklarınızın olması boşanma kararı almanızı güçleştirse de boşanma kararı alabilirsiniz. Ya da yeni evli olmanıza rağmen veya evlilik birliğini sürdürmede sorunlar yaşıyor olabilirsiniz tüm bu süreçlerde boşanma avukatları, boşanma sürecinde menfaatinize en uygun şekilde sizlere seçenekler ve yollar sunmalıdır.

Boşanma kararı aldığınız zaman bu durumu eşinize bildirip görüşlerini alıp bu durumu medeni bir şekilde konuşup izlemeniz gereken yollara karar vermelisiniz. Bu aşamadan sonra dava açmadan öncede boşanma avukatı ile görüşüp fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Boşanma davalarında (anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma davası) neler yapılması gerektiği ve menfaatleriniz doğrultusunda Arena Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak sizlerin yanınızda oluyoruz.

Boşanma davaları türlerine göre çok yoğun geçmektedir boşanma davalarında uzmanlığımız olduğundan dolayı dava açılış ve bitiş süreçlerinde karşılaşılan süreçleri ve sorunları bildiğimiz için tecrübemize dayanarak boşanma işlemlerini olabildiğince en hızlı şekilde sonuçlandırıyoruz.

Boşanma davalarında ilk işlemler oldukça çok önemlidir çünkü dava açılma sürecinin başında yapılan işlemler davanın durumunu büyük ölçüde etkilemektedir ve dava sürecinin sonucunda yapılan hatalar geri dönülmez sonuçlar neden olmaktır.

Bağcılar Boşanma Avukatı için Hukuk Büromuza Ulaşın

Arena Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu
Arena Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu

İstanbul avukat olarak birçok ilçede avukatlık yapmaktayız. Bağcılar boşanma avukatlarımız Avukat Selda TOPRAK boşanma davalarında pratik çözümler üretmektedir, boşanma davalarında önleyici uygulamalar hakkında deneyim sahibidir.

Avukat Cem AKYAZI aynı zamanda Adalet Bakanlığı’na bağlı arabulucudur, boşanma davalarınızda tecrübeleriyle yanınızda olacaktır.
Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Avukat Mücahit Ahmet TUMBUL 10 yıldan fazla mahkeme tecrübesi ile boşanma davalarınızda hukuki danışmanlıkta bulunacaktır.

Bağcılar Boşanma Avukatı ücreti için bilgi alabilirsiniz

Bilgi için: 0212 706 90 30

Küçükçekmece Avukat – Google Haritalarımız için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir