Lüleburgaz Boşanma Avukatı

lüleburgaz boşanma avukatı

Lüleburgaz boşanma avukatı olarak boşanma davaları özelliği itibariyle tecrübeye dayalı davalar olarak belirtmekle beraber diğer hukuk alanlarından farklıdır. Bilindiği üzere boşanma davalarında delillerin taraflarca belirtilmesi gerekir. Başka bir deyişle mahkemenin kendiliğinden inceleme yetkisi yoktur. Dolayısıyla tecrübeli boşanma avukatı mahkeme aracılığıyla hangi delillere başvuracağını, hangi iddiaların aile mahkemesinde önemli olacağını, hangi sürede bu delillerin temin edilebileceğini tecrübeleriyle belirler.

Boşanma davalarında strateji oldukça önemlidir. Arena Hukuk Bürosu boşanma davalarında doğru stratejinin belirlenmesini önemser. Öncelikli olarak tarafların menfaati doğrultusunda anlaşmalı boşanmanın sağlanması amaçlanır. Anlaşmalı olarak boşanma sağlanamıyorsa izlenmesi gereken yol belirlenir.

Boşanma avukatı olarak yapılan aramalarda en üst sıralarda yer almamızın nedeni hukuk büromuzda en fazla çalıştığımız alanın boşanma davaları olması gelmektedir. Müvekkillerimizden gelen olumlu yorumların temel sebebi de boşanma davalarındaki tecrübelerimizden memnun kalınmış olmasıdır.

Lüleburgaz boşanma avukatı olarak Avukat Olgu Yavaşoğlu ile birlikte birçok davada birlikte çalışmaktayız. Düzenli yaptığımız toplantılarımızla takip ettiğimiz davalarda birlikte çalışmaktayız.

lüleburgaz boşanma avukatı
lüleburgaz boşanma avukatı

Avukat Cem Akyazı Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak arabuluculuk yapmakta, boşanma sürecinde sizi duygusal durumunuzdan uzaklaştırarak, menfaatlerinize odaklanma noktasında yanınızda olacaktır.

Avukat Mücahit Ahmet Tumbul 10 yılı aşkın hukuk mahkemeleri tecrübesiyle usul hukuku açısından doğru yolun izlenmesinde yanınızda olacaktır.

Avukat Selda Toprak güncel mevzuatın ve kararların ışığında boşanma davalarınızda yanınızda olacaktır.

Kırklareli boşanma avukatı olarak birlikte çalıştığımız, dava dosyalarımızda stratejilerimizi birlikte belirlediğimiz avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Boşanma davasıyla ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Lüleburgaz Boşanma Avukatı Cem Akyazı 0532 263 86 59

Arena Hukuk Bürosu 0532 263 86 59

Aşağıda yer alan yazılarımızı inceleyebilirsiniz:

Diğer yazılarımızı okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir